Efektem prac oferowanych przez nas urządzeń są wyczyszczone, naprawione oraz odnowione posadzki jak również nawierzchnie wykonane z betonu, kamienia, asfaltu oraz stali. W firmie Blasters specjalizujemy się w sprzedaży niezawodnych frezarek szwajcarskiego, renomowanego producenta, firmy AIRTEC. W naszej ofercie posiadamy modele m.in. ES200, RT2500, RM320 oraz RR300 napędzane silnikami elektrycznymi lub spalinowymi. Każda z frezarek charakteryzuje się solidnym wykonaniem, komfortem pracy oraz najwyższą wydajnością w swojej klasie.

Powierzchnia dokładnie taka, jakiej potrzebujesz
Proponowane przez nas frezarki służą usuwaniu relatywnie grubych i zbędnych warstw betonu w celu obniżenia poziomu posadzki lub wyeliminowania znaczących nierówności. Nasze urządzenia sprawdzają się także do usuwania starych żywic oraz oznakowania na jezdniach.

Frezarki są mobilnymi maszynami, które które kruszą beton wykorzystując uderzenia szybko wirujących lameli. Frezarka RM320 zapewnia jednostajny posuw roboczy i minimalizację nierówności po frezowaniu co jest możliwe dzięki zastosowanemu napędowi hydraulicznemu. Co więcej do naszych wszystkich frezarek istnieje możliwość podłączenia odkurzacza przemysłowego o odpowiednim przepływie powietrza i podciśnieniu. Zapewnia to bezpyłową obróbkę, przyjazną dla otoczenia np. na zastawionych halach przemysłowych. Dostępny w naszej ofercie odkurzacz samoczyszczący BL350 gwarantuje zupełny brak zapylenia otoczenia.

Urządzenia przeznaczone do powierzchni różnego typu
Oferowany przez nas sprzęt znajduje zastosowanie nie tylko do obrabiania, naprawiania betonu lub usuwania żywic, ale także do wielu innych powierzchni. Poprzez możliwość wyposażenia ich w odpowiedniego typu frezy sprawdza się również przy zgrubnym czyszczeniu stali, usuwaniu oznakowania grubowarstwowego na jezdniach a także uzyskiwaniu niestandardowych efektów.

Dzięki rozbudowanej ofercie nasze urządzenia doskonale sprawdzają się podczas prac w halach przemysłowych, parkingach, garażach, mostach i wiaduktach oraz na wielu innych nawierzchniach.

Airtec ES-200
Airtec RT-2500
Airtec RT-3200
Airtec RM-320
Airtec RM-400
Airtec RR-300