W czasie powierzchniowej obróbki betonu metodą szlifowania, frezowania, śrutowania powstają duże ilości pyłu betonowego, który wydostaje się na zewnątrz maszyn i powoduje zapylenie otoczenia. Aby temu zapobiec należy podłączyć odkurzacz przemysłowy o odpowiednich przepływie powietrza i podciśnieniu dostosowany do rodzaju i wielkości frezarki, szlifierki, śrutownicy lub innej maszyny.

Odkurzacze firmy BLASTERS pokrywają cały zakres zastosowań. Model BL350 jest zasilany jednofazowo, ma trzy silniki ssące, jest wyposażony w filtry HEPA o sprawności wychwytywania cząstek 0,3um na poziomie 99,995%, jest samoczyszczący – posiada układ elektromechanicznego otrzepywania filtrów i jest bardzo wygodny do transportu.

Posiadamy odpowiedniki z zasilaniem trójfazowym i odpowiednio większym parametrami zasysania powietrza. Możemy równie zaoferować odkurzacze na wodę. Zaopatrujemy w dodatkowe wyposażenie, w rury ssące, ssawki, uchwyty, redukcje itp.

Do śrutownic o mocach pomiędzy 11 do 30 kW oferujemy oddzielną grupę odkurzaczy DC3324, DC4025, DC5020 niemieckiej firmy IMPACTS.

Blasters 350