Oferujemy szlifierki planetarne od najmniejszych Airtec BS450 o średnicy roboczej 45 cm i mocy 2,2 kW do największych Airtec BS825 o średnicy roboczej 825 mm i mocy 15 kW. Każda z nich występuje z regulacją obrotów, jest przystosowana do szlifowania przy samych ścianach, słupach itp, ma możliwość podłączenia odpowiednio mocnego odkurzacza np. Blasters BS350 co zapewnia całkowicie bezpyłową obróbkę oraz może szlifować na mokro.

Szlifowanie planetarne pozwala na usunięcie mleczka cementowego z nowej posadzki jak również usunięcie starych warstw np. farb, cienkich żywic i innych zanieczyszczeń z już istniejących posadzek. Pozwala ono usunąć niewielkie nierówności i uzyskać powierzchnię idealnie płaską o żądanej chropowatości, w tym stan wypolerowania betonu na lustro.

Szlifierki planetarne mają zastosowanie przy wykonywaniu i renowacji posadzek na halach przemysłowych, obiektach handlowych, obiektach mieszkalnych i innych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami szlifierek planetarnych do betonu. Chętnie udzielimy wszelkich wyjaśnień i odpowiemy na każde pytanie, pomożemy dobrać taką szlifierkę, które idealnie wpisze się w Państwa potrzeby. Nasze szlifierki pozwolą idealnie przygotować podłoże pod każdą posadzkę.

Airtec BS-450
Airtec BS-520
Airtec BS-525
Airtec BS-650
Airtec BS-825